O Nas

O Nas

Jesteśmy firmą, która kładzie duży nacisk na profesjonalną, dokładną diagnostykę samochodów.

Nasza praca to przede wszystkim miłość do wszystkiego co ma 4 koła, i napędzane jest piekielną mieszanką etanolu i powietrza.. Uwielbiamy szukać i rozwiązywać problemy. Mechanicy to idealisci w kazdym calu, nigdy nie zdażyło nam się aby jakiś samochód nie wyjechał z serwisu uprzątnięty i dopieszczony mechanicznie.. Ten serwis to nasze życie.. spędzamy w nim tyle czasu, że staje się dla nas drugim domem... a to wszystko z miłości do motoryzacji w czystej postaci..

Pracują u nas wykwalifikowani mechanicy, którzy oprócz ogromnej wiedzy technicznej, posiadają również wieloletnie doświadczenie – niezwykle istotne w tej branży. Nasi pracownicy mają do dyspozycji najlepszy, najnowszy sprzęt oraz nowoczesny park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi najwyżej jakości. Do klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego każdy otrzyma od nas książkę serwisową. Dodatkowo prowadzimy historię każdego samochodu, który trafi do naszego warsztatu - nasi klienci mogą być pewni, że będą mieli dostęp do informacji o wszystkich wykonanych naprawach. Swoim klientom oferujemy również pakiety serwisowe, m.in. pakiet na obsługę układu hamulcowego czy pakiet kontroli samochodu przed zakupem.

Dla wielu osób decyzja o kupnie używanego auta jest trudna, ponieważ informacje dotyczące samochodu nie są do końca wiarygodne – w tym również możemy Państwu pomóc, sprawdzając autentyczność przebiegu pojazdu.

Gwarantujemy fachową obsługę oraz miłą atmosferę. Samochody to nasza pasja, dlatego podchodzimy do swojej pracy z zaangażowaniem oraz starannością.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania - jesteśmy do Państwa dyspozycji!

warsztat@effectserwis.pl
+48 500 460 470 / +48 500 470 46